Dönüşüm
Optimizasyonu
Dönüşüm oranınızı arttırmanız için, öncelikle ölçümlemeniz gerekir. Ölçümlediğiniz verileri de optimize ederek hedeflerinize ulaşın.
Satış Dönüşüm Optimizasyonu
E-Ticaret sitenizin reklam performansınızı inceleyerek ROI ve ROAS optimizasyonu ile daha fazla gelir elde etmenizi sağlıyoruz.
Lead (CPL) Optimizasyonu
Lead toplama kampanyalarınızdaki lead maliyetlerinizi (CPL) düşürmek ile kalmıyor, eCPL (Efektif Lead Maliyeti) optimizasyonu ile ilgili başvurları topluyoruz.
Analitik Danışmanlığı
Önemli reklam bütçeleri harcayarak sitenize çektiğiniz trafiğin analiz ederek tanımlanması ve verilerinizi analiz ederek kitlenizi anlamanızı ve tanımlamanızı sağlıyoruz.
Dönüşüm Optimizasyonu

Süreci

Her markanın ihtiyaçları ve dahil oldukları pazarın dinamiklerinde farklılıklar olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Dönüşüm (Performans) Optimizasyonu planlamarında ve öncekliklendirmelerinde de farklılıklar olacaktır. Dönüşüm Optimizasyonu, marka ile ajans arasındaki görüşmelerde ihtiyacın belirlenmesi ve planlamanın yapılması ile başlayıp, A/B testleri ve araştırmalar sonucu elde edilen veriler ile optimizasyonları ile devam edecek bir süreçtir.

1
İhtiyaçların Belirlenmesi

Marka ile görüşerek, beklenti ve ihtiyaçları belirlenip, mevcut pazar ile ilgili bilgi alınır.

2
Veri Analizi

Dönüşüm optimizasyonu için gerekli olan verilerin yeterli zamanda toplanıp, doğruluğunun tespiti sonrası analiz süreci başlar.

3
Planlama Süreci

Optimizasyon ekibinin verileri incelemesi süreci sonrası elde ettiği hipotezler ile farklı senaryolar kurgular ve bu kurguları öncekliklendirir.

4
Test Süreci

Optimizasyon sürecindeki test aşaması minimum bir hafta devam etmesi ve diğer testin aktif olduğunda durdurulması gerekir. Matematiksel olarak mantıklı bir sonuç aralığı elde edilene kadar devam eder.

5
Değerlendirme

Yapılan testlerdeki bir senaryo olumlu bir sonuç verdiyse benzer senaryolar diğer sayfalarda da test edilebilir. Ancak yapılacak değişikliklerin her sayfada aynı başarıyı, kullanıcıların davranışsal farklılarından dolayı gösteremeyebileceği unutulmamalıdır.

PERFORMANSI

İYİLEŞTİRİN

Başarıya götüren yolu tecrübe ve heyecanla hazırlayıp,
data ve inovasyonla aydınlatıyoruz.

Nicelik mi?

Nitelik mi?

360 Stradigi’nin performans değerlendirmesi sadece reklam yayın raporları değil, aynı zamanda müşterinin kendi database sonuçlarını da göz önünde bulundurarak efektif sonuçlar elde eder.

Kampanya Performansınızı Arttırıyoruz

Satış, lead toplama, trafik çekme hedefli kampanyalarınızın en yüksek performansı göstererek beklentilerinizi karşılayacak sonuçlar için bize güvenebilirsiniz. Ne mi yaparız?

  • Dönüşüm oranını arttırırız.
  • Kazancınızı ve kazanımlarınızı arttırırız.
  • Maliyetlerinizi düşürürürüz.
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →