SEO Danışmanlığı Profesyonel SEO ajansı olarak, sunduğunuz hizmet ve pazardaki dinamikler ve rekabeti inceliyor, size en uygun, doğru ve gerçekçi SEO stratejisi hazırlıyoruz. Sizi ait olduğunuz "en tepe" noktaya taşıyoruz.

Sitenizi Ait Olduğu Yere Taşıyalım!

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  Daha Fazla Görünürlük

  Daha Fazla Trafik

  Yaygın olarak SEO olarak anılan arama motoru optimizasyonu, markaların sitesinin Google nezdinde değerini arttırarak, ilgili aramalarda üst sıralarda gösterim alabilmesi ve daha fazla trafiğin siteye çekilmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Başarılı bir SEO çalışması için, arama motoru kriterlerlerini göz önünde bulundurarak, gerek pazardaki rekabet, gerekse sitenin genel yapısı ve içeriğini dikkate alınması gerekmektedir.

  ✅ 360 stradigi 360 Derece SEO Hizmeti
  ✅ Teknik SEO A’dan Z’ye Uzmanlık
  ✅ Site İçi SEO Tarama ve Hata Giderimi
  ✅ Site Dışı SEO Backlink Stratejisi ve Link Temizleme
  ORGANİK TRAFİĞİNİZİ

  ARTTIRIN!

  Markanız ne büyüklükte olursa olsun, yeni kurulan bir websitesi veya daha önce hiç SEO çalışması yapmamış olun, 360 Stradigi, sitenize değer katacak ve organik trafiğinizi attıracak SEO stratejileri ve çalışmaların sitenize uygular. Markanız için hazırlanacak SEO stratejisi ile daha Google arama sonuçlarında daha fazla görünür olup, daha fazla kaliteli trafik sahibi olacaksınız.

  1
  Analiz Ediyoruz

  sitenizin ihtiyaçlarının net bir şekilde belirlendiği ve oldukça geniş kapsamlı bir analiz çalışması yapmaktayız.

  2
  Teknik Geliştirmeler

  Websitenizin SEO çalışmalarına uygun duruma getirilmesi için eksik ve hatalarını tespit ediyoruz.

  3
  İçerik Optimizasyonu

  İçerik çalışmalarımız kapsamında anahtar kelime analizleri de gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tarama sonuçlarına göre içeriklerin performansını değerlendiriyor ve bu performans sonuçlarını da rapor şeklinde çözüm ortaklarımıza sunuyoruz.

  4
  Backlink Çalışması

  SEO çalışmalarımız kapsamında çözüm ortaklarımıza backlink hizmeti de veriyoruz. Optimizasyon çalışmalarında nitelikli bir backlink ağı sitenizin pagerank değerini ciddi düzeyde yükseltir

  5
  Raporlama

  Analiz aşamasında yaptığımız anahtar kelime analizleri ile bu kelimeleri kategorilendiriyoruz. Anahtar kelimelerin hedeflenmesi durumunda farklı senaryolarda nasıl bir potansiyel trafik miktarının ortaya çıkacağına dair audit raporları hazırlıyor ve bu raporları da belirli periyotlar halinde iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

  SEO Hakkında

  SIK SORULAN SORULAR

  SEO (Search Engine Optimization), sitesinin Google nezdinde değerini arttırarak isteyen markaların, Google algoritmalarında başarılı olabilmesi için yaptığı çalışmalara denir.

  Markaların, sürekli güncellenen Google algoritmalarını takip edebilmesi ve sitelerinin bu güncellemelere uyumlu olmasını sağlaması zordur. Websitesini Google aramalarında üst sıralara çıkartmak isteyen markalar için söz konusu güncellemeleri doğru, hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapılması SEO açısından oldukça önemlidir. Güncellemelerin yapıl(a)maması veya yanlış, eksik yapılan düzenlemeler, markaların, itibar ve maddi kayıplarla yüz yüze gelmesine neden olabilmektedir.

  Profesyonel bir SEO ajansı, farklı sektör ve markalardan elde ettikleri tecrübe ve  uzmanlıkları, çalıştığı markalara sunar. SEO ajansları sitenizi analiz eder, eksiklikleri tespit eder ve markanıza özel, sektörünün getirdiği gereksinimlere göre SEO stratejileri geliştirir. Google’da üst sıralarda yer almak isteyen markaların websitesi trafiğini ve  kalitesini yükseltir, ölçülebilir, doğru sonuçlar sunar.

  SEO çalışmaları 2 şekilde yapılır: Site İçi (On Page) ve Site Dışı (Off Page). On Page yani Site İçi SEO, web sitesi dahilindeki optimizasyon çalışmasıdır. Sitedeki tüm sayfaları Google algoritamalarına göre optimize ederek, Google ve kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirilmesidir. Site Dışı yani Off Page SEO ise, kullanıcılar ve Google Bot’ları için bilinirliliği arttırmaya yönelik yapılan sosyal medya, referans ve tavsiyeler ile ilgili çalışmalardır.

  Sosyal medyanın efektif kullanımı, sitenizin SEO performansına kesinlikle etkisi olmaktadır. Ürettiğiniz sosyal medya içerikleri, sosyal medya kanallarından etkileşim aldıkça marka bilinirliliğinizin artmasının yanı sıra, içeriğinizin de çok sayıda kişi tarafından etkileşimde olmasını sağlar ve içeriğe oldukça önem veren Google, sizin bu içeriğinizin önemli olduğuna kanaat getirir ve sizi ön plana çıkarmaya çalışır. Özellikle sosyal medya kanallarından elde ettiğiniz trafik, SEO çalışmalarında size büyük kazanç sağlayacaktır.

  Dolaylı olarak bu sorunun cevabına “evet” diyebiliriz. Belirlediğiniz anahtar kelimeyle gelen trafik, doğru bir trafik ise, sunduğunuz sayfa kullanıcının ilgisini çektiyse, sayfada geçireceği süre artacak, bounce rate düşecek, haliyle olumlu bir kullanıcı deneyimi yaşatmış olacaksınız. Ayrıca elde edilen trafik, farklı IP adreslerinden ve farklı bölgelerden geleceği düşünüldüğünde, büyük bir fark yaratmasa da olumlu katkısı olacaktır.

  Basit bir şekilde websitenizin Google’da üst sıralara nasıl çıkartılacağından bahsedersek, bunlar; domain seçimi, site hızı, kaliteli içerik, doğru link alımı vb. çalışmalardır. SEO çalışması yapılırken asıl dikkat edilmesi gereken ve göz önünde bulundurulması gereken kriter, kullanıcı deneyimidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıya ihtiyaç duyabileceği ve vaat edilen tüm bilgileri sunarsanız, Google nezdinde sevilen bir domain olur ve siteniz Google tarafından ödüllendirilir.

  DİJİTAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

  Markanızın hizmet ve hedeflerini uygun, hedef kitlenize ulaşabileceğiniz dijital pazarlama stratejileri üreterek, markanızı büyütüyoruz.

  x Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
  Bu site
  Shield Security tarafından korunuyor →