Programatik reklamcılığı, temel anlamda, medya satın alma süreçlerini, veriyi analiz edip teknoloji kullanarak daha hızlı ve akıllı hale getiren bir dijital pazarlama reklam modelidir. Programatik reklamcılığın amacı, dijital reklamda performansı maksimize etmektir. Programatiğin çalışma sistemi kullanıcı ve kullanıcı davranışlarını kapsamaktadır. Bu reklam modeli, kullanıcı verisini analiz eder, üstün hedefleme teknikleriyle markanın en doğru kitleye ulaşmasını sağlar ve reklamın verimliliğini milisaniyeler içinde, gerçek zamanlı olarak arttırır.

programmatic-ajans
Hedef Kitleniz

Şu An Online!

Marka bilinirliliğinizi arttırıcı reklam planlamalarınızda, geleneksel medya satın alma faaliyetlerinde yapılan sadece mecra seçmek değil, aynı zamanda hedeflenen kitleye de markanızı gösterebilirsiniz.

DATANIZI

UNUTMAYIN!

Açılımı Data Management Platform olan DMP teknolojisi, online ve/veya offline, mevcudiyette var olan ham datalarınızı işleyerek ve tanımlayarak, hedeflemede kullanmanıza olana sağlar.

Doğru Kurgu,

Yüksek Verim

Doğru kurgulanmış bir programatik kampanyası, kullanılacak doğru dijital kanallarla tatmin edici bir performans alternatifi haline gelmektedir.

Programatik Reklamlarına Başlayın!

    x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
    Bu site
    Shield Security tarafından korunuyor →