Google Ads Yönetimi

%70 kullanım oranı ile Dünya’nın en çok kullanılan arama motoru olan Google’ın gerek işletmelere, gerekse son kullanıcılara sunduğu fırsatları değerlendirerek, en doğru optimizasyonlar ve stratejiler ile hedef kitlenizin sizi bulmasına yardımcı oluyoruz.

Google Ads reklamları ile, hedef kitlenizin Google Search üzerinden yaptığı ilgili aramalar ile, Google Network’ü dahilinde olan milyonlarca sitelerden sizinle ilgili içeriğe sahip siteleri ziyareti ile, akıllı telefonlarına yüklemek üzere yaptığı ilgili uygulama aramaları ile ulaşmanızı sağlar. Marka bilinirliliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için, doğru zamanda, doğru yerde olmak, müşterilerinize ulaşmanızı sağlar ve Google Ads, gerek maliyet gerekse zaman yönetimi göz önünde bulundurulduğunda en doğru adrestir .

Profesyonel Google Ads reklam ajansı olan 360 Stradigi, uzun yıllardır farklı sektör ve markalarla elde ettiği tecrübe, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen ekip, şeffaf yönetim ve raporlamanın yanı sıra stratejik, somut ve gerçekçi Google Ads stratejileri ile sizin de markanızın Google Ads kampanyasını doğru kurgu ve düşük maliyetler ile maksimum fayda sağlamanıza katkıda bulunur.

Google Search Reklamları

Sitenizin sunduğu hizmetleri, dilediğiniz dilde ve ülkede ilgili kitlelere en uygun mesaj ve maliyetlerle ulaştırın.

Google Display (GDN) Reklamları

Reklamlarınızi, Google ağındaki milyonlarca sitede ve Youtube’da hedeflemeli gösterin, ilgili kitleniz nerede olursa olsun, siz “orada” olun!

Youtube Reklamları

Reklamlarınızi, Google ağındaki milyonlarca sitede ve Youtube’da hedeflemeli gösterin, ilgili kitleniz nerede olursa olsun, siz “orada” olun!

google-alisveris-reklamlari

Google Shopping Reklamları

Google alışveriş reklamları, ürünlerin fiyatlarla beraber listelenebildiği, rekabetçi fiyatlı ürünlerin yüksek satış hacmi yakalayabildiği reklam modelidir.

Google Evrensel Uygulama Reklamları

Akıllı telefon çağının getirdiği fırsatları değerlendirmek ve kazanç sağlamak için uygulamanızın reklamını kitlenize gösterin, kazanç sağlayın, müşterinizin

Google-remarketing

Google Remarketing

Google Yeniden Pazarlama reklamları ile, sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar reklamlarınızı gösterin ve kendinizi hatırlatın, marka bilinirliliğinizi arttırın!

google-display-ajans
Google Ads Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Google Adwords (yeni adıyla Google Ads) hakkında gerek dijital forumlarda gerekse destek verdiğimiz markalarımızdan işitip, derlediğimiz Google Ads sık sorulan soruları ve yanıtlarını bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için sürekli güncellenen blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Google Ads (bir diğer deyişle ve eski adıyla Google AdWords), markaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak için, Google Arama (Google Search), YouTube, Uygulama marketleri ve web sitelerinde kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads reklamcılığı ile markalar, websitelerine trafik çekmek, form toplamak (lead generation), satış yapmak, telefon aramaları almak, uygulama yükletmek, marka bilinirliliğini arttırmak gibi faaliyetlerin gerçekleştirebilirken, reklam/kampanya bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını diledikleri zaman başlatıp, durdurabilirler.

Google Ads reklamları ile 5 temel türde kampanyalarınızı sürdürebilirsiniz:

  • Arama Ağı (Google Search) kampanyaları | Metin formatındaki bu reklam türü ile, markanız ve/veya sunduğunuz hizmet, ürün ile ilgili aramalarda, markanızın Google Arama sonuç sayfasında listelenmesidir.
  • Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları | Görsel ve text biçiminde olan bu reklamlarınız, hedeflediğiniz websitelerinde ve uygulamalarda kullanıcılara gösterilmesidir.
  • Video kampanyaları | YouTube’da, içerik olarak hedeflenebildiği ve ilgili kitlenizin izlediği videoların başında veya video ortasında, genellikle 6 veya 15 saniyelik videolar ile hedef kitlenize videonuzun gösterilmesidir.
  • Alışveriş kampanyaları | Google Alışveriş (Shopping) kampanyaları ile, sunulan ürünü arayan kullanıcılara reklamınızı tıklamadan önce, satılan ürün hakkında ayrıntılı bilgiler vererek ürün tanıtının yapılmasıdır.
  • Uygulama (Evrensel) kampanyası | Google Ads evrensel uygulama reklamları; reklamını yaparak, uygulamanızı daha fazla hedef kitlenizin keşfetmesini ve uygulamanızı yüklemesini sağlayan reklam türüdür.

Google Ads reklamları teklif temelli bir dijital reklam kampanya türüdür. Hedef kitlenizin sizinle nasıl etkileşime geçeceğini belirlediğiniz Google Ads kampanya türü ile, belirlediğiniz maksimum limitler dahilinde tıklamalar bütçelenmekedir. Dolayısıyla bu özellik, Google Ads reklamlarını, geleneksel reklam mecralarından ayıran en önemli özelliklerden biridir.

Google Ads reklam ajansı seçerken dikkat etmeniz gereken bir çok önemli etken vardır. Sektörel deneyimi olan bir ajans ile çalışmak size zaman ve maddi tasarruf sağlamakla birlikte, sizin ihtiyaçlarınızı anlayabilmesini sağlayacaktır. Google Ads kampanya yönetimini emanet edeceğiniz ajansın şeffaf olması da oldukça önemlidir. Google Ads ajansları, kampanyasını yönettiği müşterilerine Google Ads panel sayfası üzerinden şeffaf bir erişim vermelidir. Ancak bazı reklam ajansları başka bir panel üzerinden erişim yetkisi vermektedir. Bu erişim ne yazık ki gerçek tıklama ve maliyetleri size yansıtmamaktadır. Profesyonel bir Google Ads reklam ajansı, markalara detaylı ve düzenli olarak rapor sunmalı ve bu raporların bir anlam ifade etmesinin yanı sıra markalara farklı fikirler ve stratejiler de sunmalıdır.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →