dijital-medya-satin-alma
Dijital Medya

Satın Alma ve Planlama

Dijital medya planlama ve satın alma hizmetini, marka hedef kitlesine ve bütçesine uygun bir şekilde dijital ortamdaki stratejilerin belirlenmesi olarak tanımlayabiliriz. 360 Stradigi, dijital medya planlama ve satın alma ajans desteği ile size en doğru planlamayı yapmaktadır.

Dijital medya planlama ve satın alma ajansları, markaya harcanması gereken medya bütçesini hazırlar, ilgili mecraların satın almını yapar, performansı ölçümler ve performansı iyileştirmek için optimizasyon sürecini yönetir.

Markaların beklentisi, ulaşmak istediği kitle ve bütçesini göz önünde bulundurarak, dijital ortamdaki en uygun reklam stratejilerinin belirlenmesidir.

  • Size uygun ödeme yöntemlerini seçebilirsiniz. (CPC, CPM, CPV v.s.)
  • Doğru planlama ve strateji ile marka bilinirliğininizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  • Görsel ve satışa yönelik display türleri ile satışı arttırabilirsiniz.
  • Farklı dijital medya modelleri ile farklı kitlelere ulaşabilirsiniz.
medya-satin-alma
DİJİTAL MEDYA

MODELLERİ

Native reklamlar, markaların sunduğu ürün ve hizmetlerin tanıtımını yaparken, kullanıcılara reklam algısından uzak mesaj vermeyi amaçlayan bir reklam türüdür.

Mobil ve desktop cihazlarında kullanabileceğiniz, hedef kitlenize yüksek erişim ve görünürlük sağlayan bir reklam modelidir. Etkileyici ve harekete geçiren mesajların yer aldığı bir görsel ile yüksek etkileşim alınmaktadır. Oldukça görünür bir format ile kullanıcıya gösterim sağlayan interstatial reklamlarının marka bilinirliliği açısından da markalara olumlu dönüşler sağlamaktadır.

Yeniden pazarlama reklam modeli olarak da tabir edilen Retargeting reklam modeli, belli ilgi alanlarına sahip olduğu bilinen ve websitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara, hatta markanızın app’ini kullanan, email listenize kayıtlı kullanıcılarınızı tekrar hedefleyebildiğiniz reklam modelidir. Genel olarak e-ticaret firmalarının tercih ettiği reklam modeli olarak düşünülse de farklı sektörlerde, yaratıcı kurgular ile oldukça yüksek performans alınmaktadır.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →