360° Dijital Pazarlama Ajansı

360 Stradigi, markanızın ihtiyaçları doğrultusunda en doğru strateji ve yönetim ile sizi hedeflerinize ulaştıran 360 derece pazarlama ajansıdır.

Neden

360 Stradigi?

İnovatif, Gerçekçi Çözümler
Hedeflerinize en uygun ve gerçekçi çözümler sunuyoruz.
Hedefimiz Ortak: Başarı!
Markanızı başarıya götüren hedeflerinizi benimsiyoruz.
360 Stradigi Hep Yanınızda!
360 Stradigi uzman ekibiyle, başarıya götüren yolda her zaman sizinle!
İşletmenize

360 Derece Dijital Pazarlama Desteği Sunan Ajans

Doğru pazarlama stratejisi ile oluşturulmuş doğru planlama ve hızlı süreç yönetimi online mecrada başarılı olmanın anahtarıdır. Markanızın veya projenizin dijitaldeki varlığını güçlendirmek ve hedef kitlenizin ilgisini çekebilmek için efektif ve gerçekçi dijital pazarlama çözümlerine ihtiyacınız var. İşte tam da bu noktada, 360 derece dijital pazarlama desteği sunan 360 Stradigi devreye giriyor.

1. Kapsamlı Dijital Pazarlama Stratejileri:
360 Stradigi, her markanın ve sektörünün kendine özgü bir ekosistemi olduğuna ve her marka için farklı stratejiler oluşturulmasına inanmaktadır. Markanızın ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş kapsamlı dijital pazarlama stratejileri geliştiriyor, satış veya başvuruyu arttırmak, marka farkındalığınızı oluşturmak, bilinirliliğinizi artırmak, organik trafiğinizi artırmak için en uygun kanalları belirleyerek hedef kitlenizi etkili bir şekilde ulaştırıyoruz.

2. Web Sitesi ve SEO Optimizasyonu:
Web siteniz, dijital varlığınızın temel taşı, en yaygın tanımıyla dijitaldeki mağazanızdır. 360 Stradigi, %100 SEO uyumlu sitenizi oluşturmanıza rehberlik ederken, aynı zamanda modern, kullanıcı dostu (user-friendly) ve mobil uyumlu (responsive) bir websiteye sahip olmanızı sağlayarak, arama motorlarında sırlamanızın yükselmesini ve daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlar.

3. Sosyal Medya Yönetimi:
360 Stradigi için sosyal medya yönetimi sadece bir post paylaşım kanalı değil, markanın kitle iletişim kaynağı olarak tanımlamaktadır. Sosyal medya, hedef kitlenizin markanızın ne kadar profesyonel, yaratıcı ve ciddi olduğunu gösteren çok güçlü bir dijital kanaldır. Ajansımız, sosyal medya platformları için stratejik planlamalar yapar, bir çok farklı dil için etkileyici içerikler oluşturur ve hedef kitlenizle etkileşimleri artırmak için doğru kanalları seçer.

4. Performans Kampanyaları:
Markanızın iş modelini anlayarak hızlı sonuçlar elde etmeniz ve hedeflenen kitlenize doğrudan ulaşmanız için dijital reklam kampanyaları etkili bir yöntemdir. Ajansımız, uzman ekipleriyle optimize edilmiş satış arttırma, başvuru toplama (lead generation), branding ve download kampanyaları oluşturarak bütçenize en uygun sonuçları elde etmenizi sağlar.

5. İçerik Pazarlama ve E-posta Pazarlama:
Dijital dünyada içerik kraldır. Özellikle B2B iş moodeline sahip markaların pazarlama stratejilerinin temeli içerik yönetimi (content marketing) ve email pazarlamadan geçmektedir. 360 Stradigi, sahip olduğu ve SEO departmanı ile birlikte süreci yöneten içerik pazarlama departmanı ile etkili ve %100 SEO uyumlı içerik pazarlama stratejileri geliştirir ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek içerikler oluşturur. Ayrıca müşterileriniz için oluşturulan iletişim stratejisi ile mail datanızın segmente edilmesi, emailing senaryolarının oluşturulması ve efektif mail gönderim sürecinin yönetimi konusunda destek sağlamaktadır.

6. Kurumsal İletişim:
Yazılı ve görsel iletişinde kullandığınız dil markanızın imzasıdır. 360 Stradigi, markanızın yer aldığı sektörünü, hedefini, stratejisini ve hedef kitlesini belirleyerek kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal tanıtım video oluşturma ihtiyacınıza dair yaratıcı ve hızlı çözümler sunar.

Markanızın dijital mecralardaki varlığı güçlendirmek, farkındalığını arttırmak ve rekabette öne geçmek için 360 derece dijital pazarlama desteği sunan 360 Stradigi sizinle! Geniş kapsamlı ve gerçekçi stratejilerinizin oluşturulmasını, deneyimli ekibimiz ve sürekli güncellenen bilgimizle, markanızın online başarısını artırabiliriz.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →